Справедливість
Аналітика

Перші кроки після запуску Бюро економічної безпеки

29 листопада 2021

Керівник Бюро економічної безпеки Вадим Мельник запропонував повернути в Кримінальний кодекс статтю про фіктивне підприємництво. За його словами, «це та стаття, що дає прямий інструмент боротьби з системними кримінальними проявами». У цьому ракурсі варто нагадати, що при створенні БЕБ ключовою ідеєю було переформатування стилю роботи відповідного органу публічної влади з «силового» на «інтелектуальний». Іншими словами, Бюро мало значно відрізнятися від податкової міліції. Проте, як спостерігається, ідея залишилась ідеєю, відрізняючись від реальності.

 

До Дня пам’яті жертв Голодоморів

27 листопада 2021

День пам’яті жертв Голодоморів… Одна з найбільш болючих тем нашої історії. 

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, хто постраждав під час трьох спроб морально та фізично знищити український народ. Але нас не здолати. 

Сталін намагався придушити наше селянство, переламати через коліно. Невинні люди стали жертвами режиму. І цього ми ніколи не пробачимо. 

Наш дух хотіли зламати, але не вийшло. Саме тому наші дідусі та бабусі завжди цінують хліб. Це наратив, який у нашій національній свідомості, і його не викорінити. 

Безпека
Аналітика

Клімкін: «Ми відповімо американськими «Стінгерами», якщо Путін атакуватиме»

25 листопада 2021

США готує нам нову військову допомогу та черговий пакет санкцій проти РФ щодо «Північного потоку – 2». Це нова оборонна летальна зброя, в яку будуть входити не тільки «Джавеліни», морські аналоги «Джавелінів», а й «Стінгери». А це дуже ефективна зброя на випадки десантування російських військ на нашій території.

Державне управління
Заяви

Центр національної стійкості та розвитку вимагає заветувати закон, який дозволяє нелегально фінансувати партії

8 листопада 2021

Ми, співзасновники Центру національної стійкості та розвитку Павло Клімкін, Олександр Данилюк та Руслан Рябошапка, закликаємо Президента України Володимира Зеленського не підписувати та повернути до парламенту Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про політичні партії в Україні» щодо удосконалення правового регулювання фінансування діяльності політичних партій».

Безпека
Новини

Через енергетичну кризу в Україні починають віяльні відключення світла

5 листопада 2021

Мешканців Київської та Хмельницької областей попередили: з 17 листопада через день вимикатимуть світло з 10 ранку до 6 вечора. Оголошення вже розвісили на домівках. Це наслідок провальної політики влади щодо енергетики, а віддуватись за це будуть звичайні українці – їм просто відрубатимуть світло. 

Це достатньо відома практика ще з 90-х років, коли світло по всій країні відключали на декілька годин. Про це знає старше покоління і дуже не хотілось би, щоб дізналась наша молодь. 

Державне управління
Відео

Данилюк: «На українських кордонах організували корупційні оборудки, з водіїв фур збивають гроші»

4 листопада 2021

На українських кордонах організували корупційну схему та наживаються на водіях фур. З них вимагають гроші за пришвидшений прохід через пункти пропуску. З одного далекобійника можуть «збити» до 9000 гривень.