Аналітика

Безпека
Аналітика

Чи варто обмежувати виїзд чоловіків призовного віку з України?

2 травня 2022

Для будь-яких державних рішень важливі логіка та послідовність – тоді вони сприймаються людьми. 

У перший день війни було запроваджено заборону на виїзд чоловікам призовного віку з України. Рішення зрозуміле і обґрунтоване на той момент. 

Таким чином, фактично чоловіки України розділилися на дві групи: 

Державне управління
Аналітика

Зеленському показали, що гонор на Заході не працює

7 грудня 2021

Розмова двох президентів РФ та США  Путіна та Байдена – це геополітична гра, де Україна є заручником ситуації. 

Справедливість
Аналітика

Перші кроки після запуску Бюро економічної безпеки

29 листопада 2021

Керівник Бюро економічної безпеки Вадим Мельник запропонував повернути в Кримінальний кодекс статтю про фіктивне підприємництво. За його словами, «це та стаття, що дає прямий інструмент боротьби з системними кримінальними проявами». У цьому ракурсі варто нагадати, що при створенні БЕБ ключовою ідеєю було переформатування стилю роботи відповідного органу публічної влади з «силового» на «інтелектуальний». Іншими словами, Бюро мало значно відрізнятися від податкової міліції. Проте, як спостерігається, ідея залишилась ідеєю, відрізняючись від реальності.

 

Справедливість
Аналітика

Три кроки від олігархії до здорової конкуренції. Що пропонує Курт Волкер

17 березня 2021

Ситуація з олігархами в Україні — не унікальна у світовій історії

Колонка написана з співзасновниками Центру національної стійкості і розвитку: Павлом Клімкіним, екс-міністром закордонних справ України і Русланом Рябошапкою, екс-генеральним прокурором України

Безпека
Аналітика

Клімкін: «Ми відповімо американськими «Стінгерами», якщо Путін атакуватиме»

25 листопада 2021

США готує нам нову військову допомогу та черговий пакет санкцій проти РФ щодо «Північного потоку – 2». Це нова оборонна летальна зброя, в яку будуть входити не тільки «Джавеліни», морські аналоги «Джавелінів», а й «Стінгери». А це дуже ефективна зброя на випадки десантування російських військ на нашій території.

Державне управління
Аналітика

Рябошапка: санкційна політика президента повністю провалилась

28 жовтня 2021

Черговий серіал від студії «95 квартал» під назвою санкційна політика РНБО та президента Зеленського з тріском провалився. 

Спочатку рейтинги були високі, на Банковій раділи, підтримка президента росла. Та потім щось пішло не так – невдовзі ми дізнались про «помилки» у списках РНБО. Далі була приголомшлива інформація від журналістів про торгівлю місцями у списках – мовляв, можна було заплатити і не потрапити під санкції. А фіналом провалу стало те, що фактично глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія підтвердив цю інформацію.