Новини
14 грудня 2021

Данилюк: «Зеленський залишить багато проблем, але вирішувати їх не Порошенку»

Проблема українців у тому, що у нас біполярний світ – або Петро Порошенко, або Володимир Зеленський. Але жоден із них більше не стане президентом, тому варто очікувати на нові обличчя у владі.

Таку думку висловив співзасновник Центру національної стійкості та розвитку Олександр Данилюк в ефірі програми на «Апостроф.TV» з Миколою Вереснем. 

«Майбутнє – за новими людьми. Я не вірю, що Порошенко або Зеленський стануть президентами вдруге. Порошенко каже, що він сильний на Заході, але, за моїми джерелами, – не все так однозначно щодо нього. Моя думка така: нехай вони за ручки удвох (Порошенко і Зеленський. – Ред.) йдуть разом, бо обидва не виправдали сподівань українців, які були у 2014-му та 2019 роках», – стверджує Олександр Данилюк. 

Насправді, на думку Данилюка, треба вже думати, що буде після Зеленського, який не зміг довести жодну з реформ до логічного кінця. 

«Зеленський отримав довіру населення, але тільки розвалив державні інститути та не довів жодну справу до кінця – деолігархізація стала імітацією боротьби з олігархами, інвестиційні няні не принесли інвестицій тощо. Це – пряма дискредитація влади і причина того, що в українців алергія на слово «реформи». Тому чинна влада – це вже теж минуле, треба рухатись далі», – підсумовує Данилюк.