Новини

Новини

Данилюк: «Зеленський залишить багато проблем, але вирішувати їх не Порошенку»

14 грудня 2021

Проблема українців у тому, що у нас біполярний світ – або Петро Порошенко, або Володимир Зеленський. Але жоден із них більше не стане президентом, тому варто очікувати на нові обличчя у владі.

Таку думку висловив співзасновник Центру національної стійкості та розвитку Олександр Данилюк в ефірі програми на «Апостроф.TV» з Миколою Вереснем. 

Новини

Руслан Рябошапка та Павло Клімкін виступили на форумі Liberal Arts

13 грудня 2021

Традицією вихідного дня для співзасновників стали форуми Liberal Arts: лідерство освіти, організоване за ініціативи Української академії лідерства. 

Руслан Рябошапка та Павло Клімкін встигли побувати в Миколаєві, Луцьку та Білогір’ї Хмельницької області та поговорити з освітянами, активними громадянами в ОТГ, лідерами громадського життя. 

Справедливість
Новини

Рябошапка: влада грається у боротьбу з корупцією на кошти платників податків

9 грудня 2021

Влада фактично заблокувала роботу антикорупційних органів, на утримання яких платники податків витрачають свої кошти. У наслідку люди не відчувають себе захищеними, не вірять у справедливі суди та не довіряють державі. Замість справжньої  боротьби з корупцією, ми отримали перемогу корупції.

Про це співзасновник Центру національної стійкості та розвитку Руслан Рябошапка говорив під час брифінгу «Боротьба з корупцією: ще рік без результатів». 

Справедливість
Новини

Данилюк: Влада демонструє імпотенцію у боротьбі з корупцією

9 грудня 2021

У чинної влади немає політичної волі боротись з корупцією. Яскравий приклад цьому те, що близько року провладна фракція не вносить в порядок денний парламенту антикорупційну стратегію. Нещодавно таку стратегію вперше в історії ухвалили в США, і розробили менш ніж за 6 місяців. Цей документ підходить до боротьби з корупцією для всього світу. 

Про відсутність зрушень у процесі боротьби з корупцією чинної влади співзасновник Центру національної стійкості та розвитку Олександр Данилюк говорив під час брифінгу «Боротьба з корупцією: ще рік без результатів».     

Безпека
Новини

Клімкін: «Антикорупційна стратегія Байдена – це наша зброя у війні з корупцією»

9 грудня 2021

Перша в історії Антикорупційна Стратегія США, яку ухвалили цього тижня, дає надію на те, що і в нашій країні почнеться справжня боротьба з корупцією. Це також наш шанс довести світу, що ми можемо стати активним учасником спільної антикорупційної історії і синхронізувати наші дії з міжнародними партнерами. 

Про це співзасновник Центру національної стійкості та розвитку Павло Клімкін говорив під час брифінгу «Боротьба з корупцією: ще рік без результатів». 

Новини

30 річниця референдуму про незалежність України

1 грудня 2021

Сьогодні – 30-та річниця Референдуму, на якому українці виявили бажання жити у незалежній державі.

У всіх регіонах підтримували рішення про самостійність, про що свідчить статистика – близько 28 мільйонів проголосували «Так».

Ця дата визначальна і доленосна для українців – всі наступні дослідження показують, що незалежно від місяця чи року у подальшому українці одностайні у прагненні незалежного життя.

Чергова річниця і свято того, що наш народ вирішив порвати із радянським минулим і помалу, але стабільно рухається у бік нового, європейського та гідного життя.