Новини
13 грудня 2021

Руслан Рябошапка та Павло Клімкін виступили на форумі Liberal Arts

Традицією вихідного дня для співзасновників стали форуми Liberal Arts: лідерство освіти, організоване за ініціативи Української академії лідерства. 

Руслан Рябошапка та Павло Клімкін встигли побувати в Миколаєві, Луцьку та Білогір’ї Хмельницької області та поговорити з освітянами, активними громадянами в ОТГ, лідерами громадського життя. 

Питання, що обговорювались з форуму в форум: як створити, зберегти та підтримувати бренд ОТГ.
Наша відповідь водночас проста і складна – через об’єднання. Лише спільними зусиллями можна написати історію успіху, економічного зростання та добробуту регіону. Коли будуть працювати як одне ціле всі частини механізму: натхнення людей на зміни, співпраця з місцевими органами влади та проактивна позиція молоді й тих, хто хоче драйвити зміни на краще, 

Невід'ємною частиною цього форуму є зустріч з освітянами. 
Ці люди, які виховують наших дітей, а тому потребують особливої уваги відповідно до нових викликів. Які це виклики? Це здатність і можливість розвинути в дитини необхідний сучасному світу широкий світогляд, підприємницький підхід та уміння відповідати на виклики. Школа – це мініхаб, який може залучати місцевий бізнес для допомоги і взаємодії. Підприємці можуть ставати менторами для дітей та бути вчителями з підприємництва.

Такі поїздки є важливими, адже допомагають відчути та побачити, чим живуть українські регіони.