Заяви

Справедливість
Заяви

Заява Центру щодо блокування судової реформи

15 вересня 2021

Сьогодні у країні реалізовується сценарій блокування процесу формування Етичної ради – механізму очищення Вищої ради правосуддя, від якого залежить майбутнє судової реформи.

Справедливість
Заяви

Закон про оліхаргів: боротьба чи черговий піар?

3 червня 2021

Сьогодні знову про олігархів, але не про деолігархізацію (не плутайте). На сайті Верховної Ради з’явився текст проекту Закону про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів) від Президента.

Справедливість
Заяви

Проти Іллі Киви зареєстровано кримінальне провадження

1 червня 2021

30 квітня цього року  Центр національної стійкості  і розвитку звернувся до Генерального прокурора із заявою  щодо внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про кримінальне правопорушення, вчинене народним депутатом Кивою І.В. за ознаками  вчиненням діянь, передбачених статтями  357 та /або 358 Кримінального кодексу України. 

Справедливість
Заяви

Заява щодо вчинення кримінального правопорушення народним депутатом Іллєю Кивою

30 квітня 2021
Нещодавно у ЗМІ було оприлюднено інформацію щодо депутата  від ОПЗЖ Іллі Киви про підробку довідок у його науковій роботі, яку він нещодавно захищав. Нагадуємо, що ініціювати розслідування щодо діючого народного депутата може ВИКЛЮЧНО генеральний прокурор.
Безпека
Заяви

Заява щодо дій влади в умовах посилення загрози з боку Росії

19 квітня 2021

Ескалація ситуації на Донбасі та в Криму, стягування військ РФ до кордонів України та ризик прямої військової агресії вимагають єдності та згуртованості українського суспільства. Ми не маємо права допустити, щоб чвари всередині держави використали зовнішні вороги України.