Заяви

Безпека
Заяви

Втрачений рік: ОАСК зупинив конкурс з обрання голови САП

21 грудня 2021

Окружний адміністративний суд міста Києва (ОАСК) ухвалив рішення, яким може бути зупинено конкурс з обрання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП). Зокрема, ОАСК дійшов висновку про нібито відсутність повноважень у Конкурсної комісії з обрання керівника САП і протиправність прийняття нею Порядку роботи конкурсної комісії та проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у САП. Про таку позицію ОАСК було відомо достатньо давно, про що стверджували в тому числі представники громадськості.

Державне управління
Заяви

Україні потрібна справжня боротьба з корупцією: Центр національної стійкості та розвитку висуває вимоги до влади

9 грудня 2021

За ініціативи Центру національної стійкості та розвитку у пресцентрі агентства «Інтерфакс-Україна» відбувся брифінг на тему «Боротьба з корупцією: ще рік без результатів».     

Співзасновники Центру: Олександр Данилюк, міністр фінансів 2016–2018 рр., секретар РНБО 2019 р., Руслан Рябошапка, Генпрокурор 2019–2020 рр., та Павло Клімкін, міністр закордонних справ 2014–2019 рр., обговорили виклики і провали у боротьбі з корупцією, яка залишається головною проблемою влади. 

Державне управління
Заяви

Центр національної стійкості та розвитку вимагає заветувати закон, який дозволяє нелегально фінансувати партії

8 листопада 2021

Ми, співзасновники Центру національної стійкості та розвитку Павло Клімкін, Олександр Данилюк та Руслан Рябошапка, закликаємо Президента України Володимира Зеленського не підписувати та повернути до парламенту Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про політичні партії в Україні» щодо удосконалення правового регулювання фінансування діяльності політичних партій».

Справедливість
Відео
Заяви

Заява щодо Закону України "Про Бюро економічної безпеки України"

12 березня 2021
28 січня Парламент ухвалив у другому читанні та в цілому законопроєкт № 3087-д «Про Бюро економічної безпеки України». Зараз цей законопроєкт готується до підпису Президентом. На жаль, форма ухвалення та зміст закону вчергове демонструють некомпетентність та імітацію замість вирішення нагальних проблем.
Справедливість
Заяви

Заява щодо обрання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури

22 березня 2021

Питання обрання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури продовжує залишатися предметом уваги Центру національної стійкості та розвитку.

Декілька днів тому офіційно оприлюднено список кандидатів на посаду головного антикорупційного прокурора, які пройшли другий етап відбору та отримали допуск до фінальної стадії конкурсу – співбесіди.

Безпека
Заяви

Заява щодо дій влади в умовах посилення загрози з боку Росії

19 квітня 2021

Ескалація ситуації на Донбасі та в Криму, стягування військ РФ до кордонів України та ризик прямої військової агресії вимагають єдності та згуртованості українського суспільства. Ми не маємо права допустити, щоб чвари всередині держави використали зовнішні вороги України.