Державне управління
Аналітика
7 грудня 2021

Зеленському показали, що гонор на Заході не працює

Розмова двох президентів РФ та США  Путіна та Байдена – це геополітична гра, де Україна є заручником ситуації. 

Ситуацію на міжнародній арені коментував співзасновник Центру національної стійкості та розвитку Олександр Данилюк. Він стверджує, що українську владу не сприймають серйозно у цих перемовинах. З цієї причини Байден і провів переговори фактично з тими, хто може серйозно зіграти проти Путіна та зробити спільну позицію, а тому чекав на чіткі позиції Франції та Німеччини.

Вести переговори з Зеленським та його офісом немає сенсу, незважаючи на те, що Україна – головна тема перемовин між Байденом та Путіним. Ми можемо висувати вимоги, але часто не виконуємо зобов’язання, які ми на себе беремо, а саме тому нас сприймають як надійного гравця і партнера. Саме тому українські високопосадовці сьогодні висловились про те, що не очікують швидких рішень після зустрічі двох президентів. 

«Зеленському показали, що гонор на Заході не працює. Що міжнародна політика – це не шоу, і що за п'ять хвилин тріумфу на сцені ми можемо втратити країну. І це показово, оскільки на загрози вторгнення нам вказують наші міжнародні партнери, нас відчитують, що за кожне слово треба відповідати. Захід показує, що Зеленський і Єрмак – не суб’єкти переговорів щодо долі нашої країни. Нам потрібно чекати», – підсумовує Данилюк.