Справедливість
Заяви
June 1, 2021

Проти Іллі Киви зареєстровано кримінальне провадження

30 квітня цього року  Центр національної стійкості  і розвитку звернувся до Генерального прокурора із заявою  щодо внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про кримінальне правопорушення, вчинене народним депутатом Кивою І.В. за ознаками  вчиненням діянь, передбачених статтями  357 та /або 358 Кримінального кодексу України. 

В заяві йшлося про інформацію щодо підробки  довідок, що додавалися до наукової роботи народного депутата,  захист якої відбувся 26 квітня 2021 року в Інституті підготовки кадрів Державної служби зайнятості із державного управління. 

Нагадаємо, що стосовно народних депутатів України саме у Генерального прокурора, відповідно до статті 482-2 КК України,  виникає обов’язок внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочати розслідування протягом 24 годин.
Сьогодні отримали вже неочікувану, оскільки минув місяць з моменту звернення, але приємну відповідь. Генеральний прокурор виконала свій обов’язок і зареєструвала кримінальне провадження   з правовою кваліфікацією ч. 4 статті 358 КК України (використання завідомо підробного документа).

Сподіваємося, далі буде, а ми, зі свого боку, не дамо правоохоронним органам забути цю історію.