Справедливість
Новини
December 9, 2021

Рябошапка: влада грається у боротьбу з корупцією на кошти платників податків

Влада фактично заблокувала роботу антикорупційних органів, на утримання яких платники податків витрачають свої кошти. У наслідку люди не відчувають себе захищеними, не вірять у справедливі суди та не довіряють державі. Замість справжньої  боротьби з корупцією, ми отримали перемогу корупції.

Про це співзасновник Центру національної стійкості та розвитку Руслан Рябошапка говорив під час брифінгу «Боротьба з корупцією: ще рік без результатів». 

«Оголошена владою боротьба з корупціонерами немає нічого спільного зі справжньою війною. Натомість понад рік представники комісії по відбору голови САП блокують конкурс і не можуть визначити переможця. Більше того, до блокування конкурсу причетні посадовці з Банкової, саме протеж цих посадовців не приходять на комісію. А це не дає змогу на повну працювати НАБУ і ВАКС», - стверджує Руслан Рябошапка. 

Влада немає ні бажання, ні плану боротись з корупцією – антикорупційна стратегія припадає пилом в парламенті вже понад рік. Це виявився втрачений рік для країни, і прийшов час змінювати це.