February 10, 2022

Форум "Україна післязавтра" відбувся

У середу, 9 лютого, в Києві відбувся форум "Україна післязавра" за іцініативи Центру національної стійкості та розвитку. Без політичних лозунгів, гучних гасел ми говорили про важливі речі для кожного з нас.

Близько 180 людей, 30 спікерів обговорювали найбільш нагальні питання: як забезпечити в Україні безпеку, досягти справедливості в суспільстві та забезпечити добробут населення.

🔹Олександр Данилюк: Мета форуму «Україна післязавтра» - вже сьогодні започаткувати розробку плану перезавантаження країни, щоб з першого дня можна було приймати швидкі та ефективні рішення в інтересах держави і людей.

🔹Rouslan Riaboshapka: Форуми «Україна післязавтра» незабаром пройдуть по всій Україні. До роботи над планом дій будуть залучені люди з практичним досвідом та знаннями з усіх регіонів. Це представники громадськості, бізнесу, науковці, люди з позитивними кейсами у державному управлінні та місцевому самоврядуванні.

🔹Pavlo Klimkin: Ми переконані, що ті, хто розроблятимуть цей план, матимуть можливість його реалізувати. Бо інакше свій план щодо України реалізує Путін.