February 11, 2022

Клімкін: «Вистачить одного російського прапору на держбудівлі, щоб гойднути Україну»

Путін не планує масштабного військового нападу, особливо наземного, – він буде діяти непередбачувано. 

Як саме діятиме Путін, співзасновник Центру Павло Клімкін розповів в ефірі «Гордон шоу». 

«Наприклад, може блакитні шоломи надягти на своїх десантників і десантувати у наш тил, або зайти в якесь місто і поставити прапор, а потім – тотальна дестабілізація», – розповідає Клімкін. 

Такий сценарій вже реалізовували росіяни в 2008 році у Тбілісі. Тоді був план зайти у Тбілісі, поставити російський прапор, провести парад, наче цієї от ідіотської «перемоги», а грузини різали один одного. Такий самий план 100% є і у Путіна для України. І поки наша міжнародна дипломатія думає, яке слово підібрати у промові до Байдена чи Макрона, Путін реалізовує цей план і з кожним днем стає все більш ірраціональним, адже у нього у голові є відчуття місії. 

«Путін вважає себе рятівником Росії і останнім захисником. Я б на місці Путіна сказав: «Та забирайте Донбас». І уявіть собі: в нашому сьогоднішньому стані ми як будемо забирати Донбас? З точки зору політики, безпеки, там 800 000 російських паспортів, а відповідно – агентура ФСБ. Якщо тут агентура, то що на Донбасі? Там, напевно, кожен другий. Я вже не кажу про економіку і що там зробили з економікою, так от як це буде. Напевне, не вийде», – підсумував Клімкін. 

Відповідаючи на питання, чи буде повномасштабне вторгнення, Клімкін упевнено каже – ні, бо все буде Україна. Зберігаймо спокій.